Co robić z dziećmi w Mikoszewie i okolicach?

Jeśli szukasz atrakcji z dziećmi w Mikoszewie i okolicach, to dobrze trafiłeś! Tutaj znajdziesz różnorodne zajęcia i atrakcje, które zapewnią rozrywkę Twoim maluchom.

Od muzeów i parków po place zabaw i plaże, w Mikoszewie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukasz dnia zabawy, czy weekendowego wypadu, koniecznie sprawdź naszą listę rzeczy do zrobienia z dziećmi w Mikoszewie!

Bialskie Centrum Kultury w Mikoszewie

Muzeum to doskonałe miejsce na spędzenie dnia z dziećmi, ponieważ oferuje wiele praktycznych zajęć i wystaw, które zapewnią młodym odwiedzającym zaangażowanie i rozrywkę.

Znajdujące się w zabytkowych budynkach z XVIII wieku muzeum posiada różnorodne eksponaty dotyczące historii, etnografii, sztuki zdobniczej i literatury. Odbywa się tu również wiele imprez, w tym koncerty i spektakle teatralne.

Muzeum Regionalne w Bialskiej

Muzeum Regionalne to doskonała atrakcja dla dzieci w każdym wieku! To muzeum ma kolekcję ponad 10 000 artefaktów pochodzących z czasów prehistorycznych. Nie brakuje też eksponatów dotyczących lokalnej historii i etnografii.

Wybierz się na safari w Zoo

Göttin to niewielka miejscowość położona około 20 kilometrów od Mikoszewa, ale warto się tam wybrać! Ta przyjazna rodzinom atrakcja oferuje odwiedzającym możliwość zobaczenia z bliska dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku.

W zoo znajduje się ponad 400 gatunków zwierząt, w tym żyrafy, słonie, lwy i inne. W ciągu dnia odbywa się wiele pokazów, dzięki którym można zobaczyć, jak zwierzęta wykonują swoje naturalne zachowania. Aby zapewnić dobre traktowanie tych zwierząt, zoo stosuje tam, gdzie to możliwe, zasadę „braku klatek”. Dodatkowo w zoo znajduje się Centrum Dzikiej Przyrody Göttina, które zapewnia edukację i szkolenia dla przyszłych obrońców przyrody.

Więcej informacji na temat Mikoszewa znajdziesz w portalu https://mikoszewo24.pl/.